Pohodlná teplákovina a její druhy

Pohodlná teplákovina a její druhy

Když se řekne teplákovina, jaký druh oblečení si každý z nás představí? Zajisté to budou dlouhé mikiny a vytahané, tmavé domácí tepláky.  Přibližně v devadesátých letech tato skutečnost byla pravdou. V dnešní době se stala teplákovina revolučním módním trendem, který se závratnou rychlostí šíří po celé zemi. Takže se můžete cítit velmi pohodlně a skvostně i v teplákové soupravě. O tom ví své také spousta celebrit a salony kreativních krejčí. Čtěte dále a dozvíte se s jakými teplákovinami se můžete setkat a jaká je její výhoda. 

Pohodlnost a její vlastnost
Teplákovina je jednou z nejpohodlnějších látek pro každého muže, ženu a dítě. Nejen ve velké a staré mikině se můžete cítit skvěle. Pohodlně se můžete cítit i v teplákách šitých na míru, které vaše tělo pohladí. Pokud si však své teplákové soupravy oblíbíte natolik, že jej vezmete i na procházku přírodou a zpotíte se, můžete zůstat klidní a součástí výbavy batohu nemusíte mít náhradní oblečení, protože díky jedinečné absorpční vlastnosti, látka odvede přebytečnou vlhkost. Teplákovina je svým způsobem  bavlněný úplet, který byl obohacen o takzvanou doplňkovou nit pro maximální pevnost. 

Nejvhodnější druhy teplákoviny ke každodennímu využití:
  • Počesaná teplákovina
Ze všech látek, bude počesaná teplákovina nejideálnější ke každodennímu využití. Tento materiál je díky své spodní neboli rubové straně teplý a na omak připomíná hladký a hřejivý fleece. 
  • Nepočesaná teplákovina
Má mnohem menší hřející vlastnosti, než teplákovina počesaná, tudíž je méně teplá a její rubová strana vlastní jemné oka. Rubová strana dělá z tohoto materiálu velmi univerzální látku, ze které lze ušít čepice, tepláky, ale i dámské a pánské šortky.
  • Warmkeeper
Jistě už podle názvu odhadujete, že půjde o velmi teplou teplákovinu. Tato látka je velice jemná a hřejivá, vhodná především pro oblečení na děti, jako jsou čepice, legíny a jiné. Její spodní strana je pokrytá teplým, jemným kožíškem. Celkově je tato teplákovina elastičtější než ostatní druhy. 
 
K efektivnímu poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze navštěvnosti využíváme soubory cookies. Používáním tohoto webu
s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde
OK